AMALA, s. r. o. je synonymum kvality.

ANO, je to tak. U našich výrobků, jako je například kokosový a sezamový olej, dbáme maximálně na kvalitu a bezpečnost výrobků. To samé požadujeme od našich dodavatelů a jednoznačně klademe důraz na kvalitu produktů a poskytovaných služeb. Je nám jasné, že to velmi ovlivňuje stanovení koncových prodejních cen, ale chceme prodávat kvalitní výrobky za které se nemusíme stydět. Vyvážená kvalita za rozumnou cenu je naším trendem. Profilujeme se na úrovni obchodního domu. U nás naleznete sortiment zboží z různých oblastí trhu pro potřeby profesionálů i domácností.

Významní PARTNEŘI

Na začátku roku 2014 jsme uzavřeli partnerství s firmou TASHA COSMETICS CZ, s.r.o. Tato firma půdobí na českém trhu více než 10 let.  Orientuje se na dovoz a distribuci produktů (výrobků) včetně zařízení v oblastech: manikúra a nehtový design, kosmetika, pedikúra, permanentní make-up a Body Art neboli malování na tělo. Dováži pro profesionály výrobky téměř z celého světa (Itálie, Německo, Holansko, Francie, Švýcarsko, Rakousko, Polsko, Rusko, USA, Ásie). TASHA nejen dováži ale také školí. MŮžete ji vidět na každé kosmetické výstavě u nás a na Slovensku. V součastnosti rozširuje svoje působení tím, že otevírá prodejní a školíci místa v ČR a SR. Proto uzavřea vzájemnou spolupráci s naší firmou, aby jsme společným úsilím mohli zabezpečovat full servis pro profesionály způsobem "BÝT BLÍŽE NAŽIVO KE VŠEM ZÁKAZNÍKŮM " . Aktuální seznam výrobků, kurzů a školení naleznete na stránkách partnerského webuBezplatné semináře naleznate také na stránkách partnerské firmy TASHA COSMETICS CZ, s.r.o.

Nestátní Zdravotnické Zařízení Stanislava Flandery působí v oblasti výuky masáží od roku 1993. Od roku 2001 je škola registrována jako nestátní zdravotnické zařízení.

     Nosným programem vzdělávacího zařízení jsou kurzy akreditované u MZ ČR, „LYMFODRENÁŽ“, "TAPING"  a kvalifikační kurz „MASÉR“. Kromě těchto akreditovaných kurzů škola nabízí širokou paletu různých zájmových kurzů. V současné době jsou nejvíce žádany masáže typu havajská, reflexní, indická nebo čokoládová masáž.

  

AMALA, s. r. o.   se dělí na dvě divize.

Divize IT 

postaráme se o Vaše marketingové potřeby včetně materiálního zajištění reklamních prostředků. Specializuje se na dodávky HW a řešení internetových aplikací. Máme připravená řešení pro různé oblasti zájmu. Vždy se snažíme vyjít maximálně vstříc požadavkům na jednotlivá řešení. Dokážeme Vám přiblížit virtuální svět internetu a najít Vám správnou adresu pro umístění Vaši prezentace. Díky našemu profesionálnímu přístupu získáte v nás spolehlivého partnera, který Vás posune výše ve virtuálním světě internetu. Profesionální přístup je nutný pro kvalitní přípravu všech poskytovaných služeb zejména hostingu, aplikačních řešení na základě redakčních systémů (např. Joomla) a také při nasazování e-shop systému VirtueMartOpencart.  

Kvalitně připravená internetové prezentace, založená na AMALA s.r.o. poskytovaných řešeních a službách, je tou správnou cestou jak získat výkonné prostředí pro Vaši internetovou prezentaci. Nabízíme vhodná řešení pro prezentaci Vašich služeb na základě redakčního systému Joomla. Vaše výrobky budete také prezentovat a prodávat na AMALA s.r.o. e-shop řešení VirtueMart a Opencart. S údržbou Vaší internetové prezentace se také nemusíte trápit. Rádi Vám nabídneme své služby i při údržbě obsahu. Pokud jste měli špatné zkušenosti, nebo problémy, s přípravou a vedením Vaší současné internetové prezentace tak to nyní můžete již hodit za hlavu. 

Naše krédo

  • všechny detaily naší spolupráce jsou pro nás obchodním tajemstvím
  • jsme profesionálním partnerem při naplňování Vašich požadavků
  • každý zákazník má své představy které respektujeme a proto služby poskytujeme individuálně vždy s ohledem na Vaše konkrétní potřeby
  • poskytujeme komplexní služby které mají hlavu i patu
  • Internetová řešení – to je základní předpoklad při hledání nových řešení.

 

Divize wellness

Hlavním programem naší wellness divize je poskytování kvalitních potřeb a profesionálních služeb pro manikérky, nehtové designérky, kosmetičky, pedikérky, maséry, vizážisty. Obecně lze říci, že se věnuje wellness provozům, kosmetickým salónům a všem provozům, kde je kladen důraz na kvalitu služeb dotekového povolání. Máme pro Vás připravené kvalitní zboží včetně přípravků a špičkových nástrojů. Tato divize je Vaším partnerem na cestě ke zvyšování kvality Vašich služeb, které poskytujete na profesionální úrovni.

Wellness divize pomáhá všem masérům a wellness provozům při jejich nelehké práci dotekového povolání. Snad každý masér, bez předchozích zkušeností si určitě pokládal otázky: jak začít? Co patří do vybavení provozovny, kde objednám potřebný materiál a pomůcky, co bude dál? Naše wellness divize Vám tyto otázky zodpoví a společně s vámi připravíme seznam potřebných aktivit.

Máme pro Vás připravenou poradenskou službu, která je v této oblasti ojedinělá. Připravíme pro Vás vybavení provozovny včetně zajištění reklamních materiálů.

Nabízíme profesionální pomoc nejen při zakládání nových provozoven, ale také pomoc těm, kteří již nějaký čas provozují dotekové povolání a potřebují zlepšit služby a prostředí pro své klienty. Dle individuálních požadavků pro Vás připravíme vzdělávací plán s ohledem na složení Vaší klientely. Společně s Vámi, dokážeme zhmotnit Vaši vizi v realitu.

 

Přihlášení

Návštěvnost

423904
Dnes
Celkem
22
423904

Vaše IP: 54.144.33.92
Čas: 2017-08-20 00:18:35