Partnerská spolupráce

     

Na začátku roku 2014 jsme uzavřeli obchodní spolupráci (partnerství) s firmou TASHA COSMETICS CZ, s.r.o. Tato firma půdobí na českém trhu více než 10 let.  Orientuje se na dovoz a distribuci produktů (výrobků) včetně zařízení v oblastech: manikúra a nehtový design, kosmetika, pedikúra, permanentní make-up a Body Art neboli malování na tělo. Dováži pro profesionály výrobky téměř z celého světa (Itálie, Německo, Holansko, Francie, Švýcarsko, Rakousko, Polsko, Rusko, USA, Ásie). TASHA nejen dováži ale také školí. MŮžete ji vidět na každé kosmetické výstavě u nás a na Slovensku. V součastnosti rozširuje svoje působení tím, že otevírá prodejní a školíci místa v ČR a SR. Proto uzavřea vzájemnou spolupráci s naší firmou, aby jsme společným úsilím mohli zabezpečovat full servis pro profesionály způsobem "BÝT BLÍŽE NAŽIVO KE VŠEM ZÁKAZNÍKŮM " . Aktuální seznam výrobků, kurzů a školení naleznete na stránkách partnerského webuBezplatné semináře naleznate také na stránkách partnerské firmy TASHA COSMETICS CZ, s.r.o.

V Čechách jsou kamenné prodejny v Praze (Hostivař a Dejvice), Mostě a nově také v Poděbradech.

Na Slovensku jsou prodejny v Bratislavě a Bánské Bystrici.

Kompletní kontaktní údaje provozoven naleznete na partnerském českém a slovenském webu .

AMALA, s. r. o. je výrobcem velmi kvalitního kokosového a sezamového oleje používaného jak v kosmetickém průmyslu, farmacii a také v gastronomii.

PERVIN 45 WP prostěradlo z nepropustné netkané textílie

PERVIN 45 WP prostěradlo z nepropustné netkané textílie je dvouvrstvé. PERVIN 45 WP prostěradlo je vyrobeno z netkané textílie a nepropustné WP fólie.

PERVIN 45 WP  prostěradlo z nepropustné netkané textílie 200 x 90 cm

Číst dál...

PERBOL 35 - Netkaná textílie

Perforovaná netkaná textílie PERBOL je svými výbornými vlastnostmi předurčena pro velice příjemný dotyk s pokožkou. Při použití jako povlaku na límce a podpěrky hlavy u masérských lehátek příjemně pohladí.

Netkaná textílie PERBOL 250 ks

Číst dál...

PERVIN 30/45 - Netkaná textílie - nižší náklady

Doporučujeme použití netkané textílie místo klasických prostěradel na masážních stolech a lehátkách. Výrazně tím snížíte své náklady na provoz.

Netkaná textílie PERVIN 30 0,64 x 100m
Netkaná textílie PERVIN 45 0,64 x 100m
Netkaná textílie PERVIN 45 0,80 x 100m

Číst dál...

PERVIN 45 TU barevná/bílá - utěrka z netkané textílie

Utěrky z netkané textílie se používají jako hygienické  utěrky, ručníky, bryndáky, předložky, žínky atd.

Utěrka z netkané textílie - barevná
Utěrka z netkané textílie - bílá

Číst dál...

Přihlášení

Návštěvnost

423896
Dnes
Celkem
14
423896

Vaše IP: 54.144.33.92
Čas: 2017-08-20 00:15:55