• Rok hostingu zdarmai - AMALA, s.r.o.Rok hostingu ZDARMA.

    Přejděte k nám a získáte jeden rok hostingu ZDARMA. Platí pro všechny nabízené druhy aplikačních řešen. Pokud si nejste jistí zda Vaše současná internetová prezentace je stejného nebo podobného typu jako naše nabízených služby založené na redakčním systému Joomla, e-shop řešení VirtueMart a Opencart tak nás neváhejte kontaktovat. 

  • Spolupráce při řešení na profesionální úrovni - AMALA, s.r.o.Profesionální přístup.

    U nás, v AMALA, s.r.o., vždy dbáme na profesionální přístup. Díky našemu přístupu získáte v nás spolehlivého partnera, který Vás posune výše ve virtuálním světě internetu. Profesionální přístup je nutný pro kvalitní přípravu všech poskytovaných služeb zejména hostingu, aplikačních řešení na základě redakčních systémů (např. Joomla) a také při nasazování e-shop systému VirtueMart, Opencart.

Aplikační řešení - základní rozdělení

Webová aplikace

je program napsaný pro prostředí internetu. Zásadně se liší od aplikací typu klient/sever tím, že běží na serverech umístěných na internetu, namísto na serverech umístěných v lokální síti.  Uživatelé mají přístup k těmto aplikacím pouze za použití tzv. tenkého klienta, kterým je internetový prohlížeč.

Uvádíme zde výhody webových aplikací v porovnání s aplikacemi klient/server:

  • odpadá instalace programového vybavení tak jak jej známe z klasických PC
  • internetový prohlížeč je zde jako komunikační prostředek který pomocí specifického protokolu komunikuje s aplikací umístěnou na serveru v internetu
  • nové verze aplikací se velice jednoduše udržují, protože instalací na konkrétní server se automaticky obslouží každý klient který se k němu připojí
  • uživatel má k dispozici vždy aktuální verze svých oblíbených programů
  • servisní služby se zjednodušily, protože servisní technici již nemusí jezdit za klienty ale pouze opraví aplikaci na serverech

Základní rozdělení našich aplikačních řešení dělíme dle zaměření své funkcionality na:

Webové prezentace

Jednou z webových aplikací je třeba redakční systém Joomla. Tento systém umožňuje velice efektivně navrhovat a udržovat jednotlivé webové prezentace. Redakční systém Joomla je pro většinu zákazníků zcela postačující pro jeho publikační možnosti. Redakční systém Joomla má velmi dobré uživatelské rozhraní a také špičkové funkční možnosti. Redakční systém Joomla je velice dobře rozšiřitelný dalšími moduly. Našim zákazníkům dodáváme komplexní řešení tak aby se již nemuseli zabývat konfigurací systému.

 AMALA s.r.o. - redakční systém Joomla

Prodejní (e-shop) systémy

jejich základním významem je zprostředkovat obchodní aktivity. VirtueMart, Opencart jsou velice používané prodejní systémy. Internetový obchod se svými vlastnostmi krásně doplní Vaše kamenné prodejny a nebo si můžete vybudovat vlastní klientskou distribuční centrum ve virtuálním světě internetu. VirtueMart i Opencart má své vlastní specifika kterým se věnujeme v jiné části. 

 AMALA s.r.o. - e-shop systém VirtueMart       AMALA s.r.o. - e-shop systém Opencart

Přihlášení

Návštěvnost

423903
Dnes
Celkem
21
423903

Vaše IP: 54.144.33.92
Čas: 2017-08-20 00:18:16